Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

moda

Ashley Graham w pokazie H&M podczas Paryskiego Tygodnia Mody

By  | 

Kolejny przełom w świecie wielkiej mody! I po raz kolejny to zasługa… Ashley Graham. Po pojawieniu się na okładce prestiżowego magazynu Sports Illustrated i zaprojektowaniu kilku świetnie sprzedających się kolekcji bielizny i ubrań, modelka pokonała kolejną barierę i przespacerowała się po najbardziej prestiżowym wybiegu świata.

Podczas Paryskiego Tygodnia Mody Ashley była jedną z modelek, które prezentowały kolekcję AW16 H&M Studio.

Jak tłumaczy przedstawiciel marki, motywem przewodnim pokazu była fascynacja silnymi i niezależnymi kobietami, które mają odwagę być sobą. Nie dziwi więc, że o prezentacji kolekcji zaproszono modelki w różnym wieku, o róznej historii i o różnych sylwetkach. Wśród nich znalazła się między innymi 65-letnia Pat Cleveland (która święciła triumfy w latach 70.), kontrowersyjny model trans Andrea Pejic oraz Ashley Graham, reprezentująca kobiety plus size.

1

4

31CCFB5000000578-3474371-image-m-5_1456996861746

 

Co sądzicie o takim zabiegu? To zapowiedź prawdziwej zmiany w świecie biznesu czy jedynie chęć zwrócenia na markę jak największej uwagi mediów?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *