Ciało

Beth Ditto projektuje własną kolekcję plus size

By  | 

Beth Ditto słynie ze świetnego głosu i… awangardowego stylu. Jej znakiem rozpoznawczym są przerysowane makijaże i bardzo krótkie spódniczki. Piosenkarka właśnie zapowiedziała, że w lutym pojawi się jej autorska kolekcja ubrań plus size.

Patrząc na Beth można przypuszczać, że ubrania będą odważne i z pazurem. Zwłaszcza, że kolekcję zapowiada… T-shirt zaprojekotwany we współpracy z Jean Paulem Gaultierem! Kosztuje 165 dolarów i jest dostępny w rozmiarze do 30.

Zawsze chciałam stworzyć świetne ubrania dla dużych dziewczyn. Ubrania, które są nie tylko wygodne, ale i modne.

Beth Ditto zawsze podkreśla, że jest dumna ze swojego ciała. Była modelką na pokazach Marca Jacobsa i Jean Paula Gaultiera (z którym prywatnie się przyjaźni). I to właśnie we współpracy z Gaultierem stworzyła T-shirt zapowiadający kolekcję. Nadrukowany na nim gorset nawiązuje do słynnego projektu Gaultiera dla Madonny.

beth ditto styl plus size

Piosenkarka zapewnia, że T-shirt jest na tyle uniwersalny, że można go stylizować jak sukienkę i zakładać zarówno do szpilek jak i trampek.

T-shirt jest pierwszym projektem plus size Jean Paula Gaultiera. A współpraca tej dwójki ma szansę przejść do historii – zdecydowana większość projektantów high fashion nie oferuje mody plus size. Beth tak opowiada o projektancie:

Jean Paul jest najbardziej szczodrą i pozytywną osobą jaką znam. On naprawdę kocha wszystkie kobiety, niezależnie od wieku i rozmiaru, który noszą. Co więcej, potrafi sprawić, że każda czuje się i wygląda bosko.

Niecierpliwie czekamy na całą kolekcję, bo zapowiada się świetnie!

 

beth ditto styl plus size1

 

A tu mała próbka stylu Beth Ditto:

 

You must be logged in to post a comment Login