Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

moda

Bikini w rozmiarze plus

By  | 

Na początku tego roku do sklepów trafiła nowa kolekcja bikini w rozmiarze plus, zaprojektowana prze Gabi Fresh dla SwimSexy. I podobnie jak poprzednia, okazała się wielkim komercyjnym sukcesem. Dziewczyny plus na całym świecie pokochały fatkini 2015 tak bardzo, że masowo wrzucają swoje zdjęcia w bikini do sieci. Czyżby nadchodziły zmiany?

W kolekcji znajdziemy 9 różnych modeli (8 bikini i jeden kostium jednoczęściowy). Styl Gabi to maksymalizm w najlepszym wydaniu: mocne kolory, printy, głębokie dekolty, wycięcia, ciekawe detale. Wszystko to znajdziemy w zaprojektowanych przez nią kostiumach kąpielowych. Jak sama podkreśla, marka SwimSexy nie narzucała jej żadnych ograniczeń, co zdarza się często przy współpracy nad projektami w wersji size plus. I rzeczywiście. Nie znajdziemy tu typowych dla projektów XXL ciemnych kolorów maskujących, za to całe mnóstwo kolorów (ostry róż) i nadruków (meduzy, palmowe liście). I nawet kostium jednoczęściowy trudno nazwać jednoczęściowym z powodu licznych wycięć. Jak sama mówi o swojej kolekcji:

Zaprojektowałam po prostu piękne, mocne modele, co do których byłam pewna, że pokochają je stylowe dziewczyny(…) Zależy mi na tych wszystkich dziewczynach, które z powodu swoich rozmiarów czują się ignorowane przez firmy. Wszystkie zasługujemy na to, żeby czuć się piękne i pewne siebie nawet wtedy, kiedy idziemy na plażę. (gabifresh.com)

Nowością jest to, że w tym roku, Gabi sama wystylizowała sesję zdjęciową.

Zdecydowałam się na sesję w klimacie znudzonej luksusem gospodyni domowej. Robiliśmy zdjęcia w pięknej willi z basenem, podczas słonecznego dnia. Czułam się wspaniale.

Na swojej stronie Gabi dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi rozmiarówki. Jeśli więc rozważacie zakup fatkini, na pewno warto się z nimi zapoznać (tutaj).

Jedno jest pewne: fatkini zmienia reguły gry i wprowadza nieco urozmaicenia w świecie zdominowanym przez dziewczyny w rozmiarze S.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *