Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

moda

Bogini bikini – nowa kolekcja kostiumów kąpielowych Gabi Fresh

By  | 

Jeśli jeszcze nie zaplanowałaś wakacji, to najwyższa pora. Gabi Fresh, jedna z najbardziej znanych blogerek plus size, właśnie pokazała swoją najnowszą kolekcję kostiumów kąpielowych. I musimy powiedzieć to znowu, jest świetna!

Kolekcja zatytułowana „Queen of bikini” (tł. „Bogini bikini”) nawiązuje do… stylistyki starożytnego Egiptu. Na zdjęciach Gabi pozuje jak Kleoptra:)

Jak można było przypuszczać, kostiumy kąpielowe zaprojektowane przez Gabi są kolorowe i pełne printów. Jednak najważniejsze jest to, że powstały one z myślą krągłościach. Jak mówi Gabi:

Współpracowaliśmy [red: ze swimsuitforall.com] przy wybieraniu materiałów i kolorów. Ale moje zadanie polegało przede wszystkim na tym, żeby dopasować kostiumy do pełniejszych figur. Chciałam, żeby dziewczyny plus czuły się w moich kostiumach nie tylko pięknie ale i pewnie. To kostiumy stworzone dla pewnych siebie i kochających swoje ciała kobiet plus size. To właśnie one są boginiami bikini.

Nazwy poszczególnych modeli „Księżna”, „Królowa”, „Władczyni” podkreślają wyjątkowość kobiet, dla których zostały zaprojektowane. Te kostiumy zdecydowanie mają podkreślać krągłości!

gabifresh-leopard-swim-coverup

gabifresh-print-bikini-2016

gabifresh-queen-throne-swim

gabifresh-swimsuit-2016

foto: Elton Anderson

Zobaczcie spot promujący kolekcję:

zdjęcia: gabifresh.com

żródło cytatów: Refinery29.com

2 Comments

 1. AnnAnt

  24 stycznia 2016 at 14:12

  Wspaniałe kostiumy kąpielowe. Pięknie trzymają, podnoszą biust. A modelka zachwycająca. Patrzy się na nią z zazdrością o jej krągłości.

  • plusmag

   26 stycznia 2016 at 20:58

   To prawda. Takiej pewności siebie tylko zazdrościć:)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *