Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

moda

Gdzie kupić dżinsy plus size? Miniprzewodnik

By  | 

Gdzie w Polsce kupić fajne dżinsy w dużym rozmiarze? Czy dżinsy plus size mogą być fajne? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć w naszym miniprzewodniku.

W poszukiwaniu świetnych dżinsów plus size przeszukałyśmy dla Was kilka sieciówek. Warto też sprawdzić oferty sklepów internetowych, o których piszemy tu. I oto rezultaty naszych poszukiwań:

H&M+

Marka oferuje dżinsy w kilku krojach do rozmiary 54. Znajdą tu coś dla siebie zarówno fanki klasyki jak i ostatnich trendów.

C&A

Spory wybór dżinwó do rozmiaru 56. Na pewno każda z nas znajdzie tu coś dla siebie.

KappAhl XLNT

Znajdziecie tu dżinsy do rozmiary 56 w kilku różnych wysokościach talii. Wielki plus za czytelne wyjaśnienie klientkom, czym różnią się między sobą poszczególne modele. Na pewno warto tu zajrzeć w poszukiwaniu modelu idealnego dla siebie.

Mango Violeta

Dżinsy do rozmiaru 52, kilkanaście modeli do wyboru. od eleganckich aż do weekendowych.

F&F

Znajdziecie tu dżinsy do rozmiaru 48 w kilku modelach.

New Look

Marka oferuje dżinsy do rozmiaru 28, w bardzo dużym wyborze modeli. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. Brak polskiej strony internetowej.

American Eagle Outfitters

W ofercie marki znajdziecie dżinsy do rozmiaru 18, więc trudno tu mówić o jakiejś szerokiej rozmiarówce. Ale za to możecie wybierać pomiędzy wszelkimi możliwymi krojami spodni i różnymi wysokościami stanów: od super super niskich (których nie polecamy), aż do wysokich – idealnych dla dziewczyn plus. I, co najważniejsze, kilkoma długościami spodni! Brak polskiej strony internetowej.

foto: KappAhl rozmiary do 54
foto: Mango rozmiary do 52
foto: Mango rozmiary do 52
foto: KappAhl rozmiary do 54
 
foto: C&A rozmiary do 54

Foto główne: DEATH TO THE STOCK PHOTO 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *