Ciało

Kobiety plus, które udowadniają, że joga jest dla każdego

By  | 

Wszystkie znamy te stereotypy: tylko szczupłe dziewczyny są wysportowane, kobiety plus size zwykle nie uprawiają żadnego sportu, i nasz ulubiony: nie możesz być zdrowa, jeśli jesteś plus size. Mamy na to jedną odpowiedź: to brednie. 

Zdrowe i wysportowane kobiety noszą różne rozmiary i mają różne figury. Kobiety, które Wam dzisiaj pokażemy w niczym nie przypominają modelek fitness, są za to wysportowane, zdrowe i piękne.

Sport może i powinna uprawiać każda z nas, niezależnie od tego ile waży. Regularny ruch to podstawa zdrowego stylu życia: nie tylko pomaga zachować ciało w dobrej kondycji, le również… poprawia humor. Podczas wysiłku wydzielają się endorfiny, zwane też hormonem szczęścia. Grunt, to wybrać odpowiednią formę ruchu dla siebie.

Dzisiaj chcemy Was zachęcić do przyjrzenia się bliżej… jodze. Dlaczego? Ponieważ nie wymaga ona w zasadzie żadnego specjalnego sprzętu (oprócz maty, którą możecie kupić w niemal każdym sklepie sportowym) i można ją uprawiać w domu. Jeśli szukacie inspiracji i potrzebujecie małej zachęty żeby zacząć się ruszać, spójrzcie, jak to robią joginki plus size:)

1.@biggalyoga

kobiety+plus+size+sport+zdrowy+styl+życia+yoga+dla+puszystychfoto: instagram.com/biggalyoga

2. @ceceolisa

kobiety+plus+size+sport+zdrowy+styl+życiafoto: instagram.com/ceceolisa

3. @tattedyogi16

kobiety+plus+size+sport+zdrowy+styl+życia+yoga+dla+puszystych+1foto: instagram.com/tattedyogi16

4. @round_the_way_gal

kobiety+plus+size+sport+zdrowy+styl+życia+yoga+dla+puszystych+2foto: instagram.com/round_the_way_gal

źródło: cosmopolitan.com

You must be logged in to post a comment Login