FELIETONY

Lane Bryant z kampanią #ImNoAngel

By  | 

Lane Bryant to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieży i bielizny plus size. Firma właśnie wystartowała z kampanią #ImNoAngel, która ma pokazać kobietom jak piękne są ich ciała. Na filmie promującym kampanię widzimy największe gwiazdy modelingu plus size, takie jak Ashley Graham i Candice Huffine, seksownie wypowiadające frazę: „I’m no Angel”.

Nazwa kampanii to pstryczek w nos innej znanej marki bieliźniarskiej Victoria Secret i jej modelek, nazywanych „Aniołkami”. O Victoria Secret było głośno jakiś czas temu, kiedy to marka wystartowała z kampanią „Perfect Body”, która pokazywała wyjątkowo szczupłe modelki w bieliźnie z wielkim napisem „Love my body” sugerującym, że właśnie takie ciała (czytaj: szczupłe ciała) są idealne.  Reklama wyglądała tak:

victoria+secret+perfect+body

foto via: huffingtonpost.com

Firma tłumaczyła się tym, że „Body” to nazwa modelu biustonosza, ale na niewiele się to zdało. Po ogłoszeniu kampanii w mediach społecznościowych zawrzało. W sieci zaczęły pojawiać się takie oto zdjęcia:

love+your+body

foto via: i.huffpost.com

Pod wpływem protestów, marka wkrótce zmieniła hasło kampanii na „Body for everybody”, niestety nadal pokazując na billboardach tylko bardzo szczupłe sylwetki.

Victoria+secret+body+for+everybody+kampania

foto via: dailymail.co.uk

Najbardziej znane modelki plus size w kampanii Lane Bryant z dumą pokazują swoje brzuchy, uda, biodra i piersi. I wyglądają pięknie. Warto również przyjrzeć się samej bieliźnie. Tym bardziej, że Lane Bryant wysyła do Polski! Sprawdźcie koniecznie tutaj.

LaneBryant+plus+size+bielizna+dla+puszystych

foto: lanebryant.com

You must be logged in to post a comment Login