Ciało

Luksus w rozmiarze plus. Beth Ditto pokazuje swoją kolekcję ubrań plus size!

By  | 

O tym, że Beth Ditto nosi się z zamiarem zaprojektowania własnej kolekcji ubrań plus size było głośno już od dawna. Dzisiaj nareszcie możemy Wam ją pokazać:)

Od kiedy Beth pokazała T-shirt, który zaprojektowała we współpracy z Gaultierem i ogłosiła, że jest to zapowiedź jej autorskiej kolekcji ubrań plus size, wszystkie maniaczki mody w rozmiarze plus z niecierpliwością czekały na ciąg dalszy. I wreszcie sie doczekały! Kolekcja Beth jest już dostępna on-line (niestety nie w Polsce).

Do zaprezentowania swoich ubrań piosenkarka wybrała dwa najgorętsze nazwiska w modelingu plus size ostatnich miesięcy: Barbie Ferreirę (pisałyśmy o niej tutaj) oraz Philomenę Kwao (a o niej przeczytacie tutaj).

Do mini lookbooka Beth pozowała osobiście. Zdjęcia wyglądają jak zwykłe polaroidy robione na tle ściany, a piosenkarka wygląda na nich po prostu świetnie.

 

beth-ditto-plus-size-collection

fot. Beth Ditto

W całej kolekcji widać fascynację latami 90., których Beth jest wielką fanką, a same ubrania zostały uszyte z jedwabiu. Jak mówi Beth:

Nie zrozumcie mnie źle – wszystkie chcemy się cieszyć tanią modą, poliester jest jak najbardziej na tak! Ale chcę, żeby kobiety plus size na całym świecie miały wybór i dostęp również do etycznej mody i materiałów, które przetrwają lata. Moda w wydaniu plus size powinna być traktowana z takim samym szacunkiem jak ta, którą widzimy na wybiegach. Zasługujemy na szlachetne materiały, piękne kolory i wzory!

Zobaczcie kolekcję Beth w rozmiarach do 28.

beth-ditto-plus-size-collection-1

fot. Beth Ditto

beth-ditto-plus-size-collection-2

fot. Beth Ditto

beth-ditto-plus-size-collection-3

fot. Beth Ditto

beth-ditto-plus-size-collection-4

fot. Beth Ditto

14_1051-1024x816

 

Kolekcja do kupienia tutaj: shop.bethditto.com

You must be logged in to post a comment Login