Ciało

New York Fashion Week zdobyty przez modelki plus size

By  | 

Żadnej z nas nie trzeba chyba tłumaczyć, co to jest New York Fashion Week. Największa modowa impreza świata, setki najbardziej luksusowych marek, najpiękniejsze modelki przechadzające się po wybiegach kilka razy dziennie przez siedem dni w najmodniejszym mieście na świecie. W tym roku wśród nich znalazły się też gwiazdy modelingu plus size, prezentujące najnowszą kolekcję bielizny zaprojektowaną przez Ashley Graham dla Addition Elle. 

Ashley Graham ma 28 lat, nosi rozmiar 16 i jest  żywym dowodem na to, że piękno nie ma rozmiaru. Oczywiście kwestią dyskusyjną nadal pozostaje to, czy rozmiar 16 można uznać za rozmiar plus, ale nie bedziemy się czepiać;)

Gwiazda współpracuje z marką Addition Elle od 2013 i od tego czasu promuje swoje kolekcje pod hasłem #IamSizeSexy (#NoszęRozmiarSexy). Jak sama mówi:

„Wierzę w to, że słowa mają moc. I myślę, że jeśli cały czas powtarzasz sobie, że jesteś gruba, że wyglądasz okropnie, że nie lubisz swojego odbicia w lustrze, to tak właśnie będziesz się czuć. I tak będą postrzegać Cie inni. (…) Ja też mam takie dni, kiedy czuję się gruba, kiedy denerwuje mnie mój celulit. Ale walczę z tym, bo wiem, że jestem piekna”

Ashley otworzyła pokaz mając na sobie bieliznę z kolekcji „Black orchid”, ale wygląda na to, że widok tłumu modelek plus size tak zaszokował branżę, że sama bielizna zeszła na dalszy plan. Słusznie?

IamSizeSexy+Ashley+graham+New+york+Fashion+week+AdditionElle+bielizna+plus+siez+duże+romiary+7

IamSizeSexy+Ashley+graham+New+york+Fashion+week+AdditionElle+bielizna+plus+siez+duże+romiary+1

IamSizeSexy+Ashley+graham+New+york+Fashion+week+AdditionElle+bielizna+plus+siez+duże+romiary+8

IamSizeSexy+Ashley+graham+New+york+Fashion+week+AdditionElle+bielizna+plus+siez+duże+romiary+6

foto: GETTY IMAGES/DAILYMAIL

cytat: elle.com

foto główne: GETTY IMAGES/dailymail.co.uk

 

You must be logged in to post a comment Login