Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

moda

Nowa kolekcja Rebel Wilson dla Torrid już dostępna (niestety nie u nas)

By  | 

To już druga udana kolekcja aktorki dla znanego producenta odzieży plus size. I o ile porzednia była zabawna i rockowa, ta jest zdecydowanie bardziej delikatna i dziewczęca. 

Kolekcja składa się z 24 elementów w rozmiarach od 12 do 28. Znajdziecie tu crop topy, motocyklowe kurtki, koszule i bluzy. Jak mówi Rebel:

Pierwsza kolekcja spotkała się z tak miłym przyjęciem ze strony moich fanek. Uwielbiam oglądać ich zdjęcia w moich ubraniach! To świetne uczucie, kiedy widzisz, jak te dziewczyny są pewne siebie, jak dobrze się ze sobą czują.

Jeszcze przed oficjalną premierą Rebel kilka razy pokazała się w ubraniach z nowej kolekcji, umiejętnie podsycając zainteresowanie mediów. I tym samym udowodniła, że jej ubrania rzeczywiście będą świetnie prezentować się na krągłościach:)

 

1

@rebelwilson via Instagram

 

2

@rebelwilson via Instagram

 

Szkoda tylko, że do lookbooka marka wybrała szczuplejszą modelkę. Zdecydowanie wolałybyśmy zobaczyć te ubrania na Rebel:)

 

Co sądzicie?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *