Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

FELIETONY

Pokochaj siebie w te walentynki!

By  | 

Kojarzysz Fat Amy, bohaterkę filmu Pitch Perfect? Jeśli nie, koniecznie musisz ją poznać. Nie tylko rozbawi Cię do łez ale i nauczy, jak kochać … siebie. A przecież nie ma lepszej okazji do pokochania siebie niż… walentynki.

Jeśli oglądałaś „Pitch Perfect”, to z pewnością doskonale pamiętasz Fat Amy, graną przez Rebel Wilson. Duża blondynka nosząca krzykliwe ubrania, obcisłe bluzki i spódniczki mini była absolutną gwiazdą tego filmu. Poczuciem humoru przyćmiła pozostałe bohaterki i na długo stała się wzorem dla dziewczyn plus size pokazując, że pewność siebie i odrobina dystansu to najlepsza recepta na sukces.

 

rebel-wilson-pitch-perfect-17

 

A więc, jeśli ciągle uważasz, że nie jesteś dość dobra, weź przykład z Fat Amy. W te Walentynki odpuść sobie. Potraktuj siebie tak, jak traktujesz swoją najlepszą przyjaciółkę. Spraw sama sobie komplement,  śpij do południa, zjedz pyszne śniadanie, na które w tygodniu nie masz czasu, pójdź na spacer albo poczytaj książkę. A może wybierz się na imprezę z koleżankami? Nieważne, którą opcję wybierzesz, niech to będzie dzień pełen przyjemności.

 

Oto, dlaczego kochamy Fat Amy

 

Sztukę uwodzenia opanowała do perfekcji:

rebel-wilson-pitch-perfect-9

Jest super pewna siebie <3

giphy-8

Hmmm… wymyśla nowe dyscypliny sportu, takie jak na przykład wertykalne bieganie;)

tumblr_m96felmAdi1rdkhz0o2_r2_500

Mowę ciała opanowała do perfekcji:

66d415da616cfa38df034877035153ce

Ma ogromny dystans do samej siebie <3

Giphy-3

 

 

foto główne: Tierney Gearon for The New York Times/nytimes.com

1 Comment

  1. carolynnli.blogspot.com

    14 lutego 2016 at 16:33

    Kobiety plus size mają ogromny problem aby pokochać siebie. Warto to zrobić aby być szczęsliwym

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *