Ciało

Sobotnia kawa z modelką plus size – Audrey Ritchie

By  | 

Audrey Ritchie została modelką, ponieważ… zaczęła umawiać się z fotografem. To on robił jej pierwsze zdjęcia i przekonywał do pokazywania ciała. I najwidoczniej skutecznie, bo łatwiej znaleźć zdjęcia, na których jest prawie naga niż takie, gdzie pozuje ubrana:)

Audrey ma tylko 24 lata a już jest jedną z najpopularniejszych modelek plus size młodego pokolenia. Odważnie pokazuje ciało (najczęściej pozuje toples), a na Instagramie chwali się nieretuszowanymi zdjęciami, na których wyraźnie widać rozstępy i celulit. Jak sama mówi, pokazywanie nagiego ciała stało się dla niej rodzajem terapii i pomogło jej w pełni zaakceptować siebie.

Oto kilka rzeczy, których możemy nauczyć się od Audrey:

Jestem niedoskonała i za to właśnie się uwielbiam.

Jako nastolatka miałam niską samoocenę. Chodziłam do prywatnej szkoły i prawie wszystkie dziewczyny były tam szczupłymi blondynkami. Ja, ze swoimi dużymi piersiami i biodrami czułam się po prostu gruba. One miały chłopaków już w liceum, na mnie nikt nie zwracał uwagi. Pamiętam, że dopiero po skończeniu szkoły po raz pierwszy usłyszałam od chłopaka, że jestem piękna. Pomyślałam wtedy, że skoro podobam się komuś obcemu, to tym bardziej powinnam podobać się sobie. Dzisiaj wiem, że za wiele rzeczy, których w sobie nie lubiłam, inne kobiety dałyby się pokroić.

Nie zawracam sobie głowy negatywnymi głupotami.

Tak, mam rozstępy. Już jako nastolatka je miałam. Tak, mam celulit. Większość kobiet go ma. I wiecie co? Jakoś świat się od tego nie zawalił. I owszem, ja też mam gorsze dni. Ale już dawno temu obiecałam samej sobie, że będę mówiła sobie przynajmniej dwie pozytywne rzeczy w ciągu dnia. Wiecie, coś w stylu „mój tyłek wygląda świetnie w tych dżinsach”. I to pomaga.

Bycie sobą to najlepsze, co mogę zrobić.

Znacie to powiedzenie: „Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci?” Dokładnie tak to działa. Jestem, jaka jestem. Jeśli komuś się nie podoba mój duży tyłek i rozstępy, trudno. Ja nie mam z nimi problemu:)

 

You must be logged in to post a comment Login