Ciało

Sobotnia kawa z modelką plus size – Hunter McGrady

By  | 

Hunter McGrady to kalifornijska modelka plus size, która jeszcze dwa lata temu była… „standardową” modelką w rozmiarze 0. Jej kariera nabrała tempa dopiero wtedy, kiedy przestała walczyć ze swoim ciałem i zaakceptowała je takim, jakim jest.

Historia Hunter jest dowodem na to, że dopiero kiedy czujesz się swobodnie sama ze sobą i akceptujesz siebie, masz szansę odnieść prawdziwy sukces i być szczęśliwa. Jeszcze do niedawna była wiecznie głodną i niepewną swojej wartości dziewczyną, która marzyła o karierze modelki. Dzisiaj jest kilkanaście kilogramów cięższa, szczęśliwa i pewna siebie. I jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek w rozmiarze plus.

Hunter głośno mówi o tym, że każde ciało jest piękne a każda kobieta powinna mieć prawo do tego, by się czuć piękna.

Nie zmieniaj się tylko dlatego, że społeczeństwo tego od ciebie wymaga. Próbowałam tego. Poczułam się szczęśliwa dopiero wtedy, kiedy zaakceptowałam to, kim jestem i jak wyglądam. Pewność siebie uzależnia.

Jakiś czas temu pokazała na Instagramie swoje zdjęcie z czasów, kiedy była „zwykłą” modelką.

e

@huntermcgrady via Instagram

Modelka jest fanką zdrowego odżywiania, ćwiczy kilka razy w tygodniu i, jak sama mówi, uwielbia o siebie dbać.

Jej przykład uczy, że nie można całe życie udawać kogoś innego i za wszelką cenę dopasowywać się do narzucanego nam na siłę kanonu piękna.

Jedyne, co musimy zrobić to pokochać siebie takimi, jakimi jesteśmy. Dbać o siebie i swoje ciało (takie, jakim jest DZISIAJ), świetnie się ubierać, zdrowo jeść, więcej się ruszać i… być dumne z tego, jakie jesteśmy.

You must be logged in to post a comment Login