Ciało

Sobotnia kawa z modelką plus size – Sophia Adams.

By  | 

Historia naszej dzisiejszej bohaterki zaczyna się tak: pewna firma produkująca bieliznę postanawia, że nie będzie na swoich billboardach pokazywać popularnych modelek plus size, tylko „zwykłe” kobiety. Ogłasza więc konkurs dla klientek, w którym do wygrania jest… roczny kontrakt. Tak właśnie zaczyna się kariera dziewczyny, którą w szkole nazywali „grubaską”.

Sophia Adams nosi rozmiar 16, ma szerokie biodra, pełne uda i duże piersi (32JJ). To wystarczyło, żeby w szkole zostać obiektem kpin ze strony kolegów.

Nazywali mnie grubaską i wielorybem. Wiele wycierpiałam z powodu mojego ciała.

Ale szkoła się skończyła, Sophia została policjantką i wiodła zwyczajne życie. Któregoś dni zobaczyła ogłoszenie, że firma Curvy Kate szuka modelki bielizny… wśród swoich klientek.

fot. Curvy Kate

fot. Curvy Kate

Sophia postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zgłosiła się do konkursu. Pokonała ponad 1000 rywalek i udowodniła, że można osiągnąć absolutnie wszystko. Jak smakuje takie zwycięstwo?

Ostatecznie to ja wygrałam, nie oni. Mam nadzieję, że wszyscy ci, którzy kiedyś wyśmiewali mnie w szkole, teraz będą oglądać moje zdjęcia w magazynach.

Wróćmy na chwilę do tego momentu, kiedy zobaczyłaś swoje nazwisko przy słowie „zwyciężczyni”. Co wtedy poczułaś?

Nie uwierzyłam w to! Jedyne, co wtedy pamiętam, to że ciągle mówiłam „no co ty!” i „niemożliwe”. Na każdym etapie konkursu, zaczynając od wysłania aplikacji i potem przez kolejne eliminacje aż do finałowej sesji, cały czas powtarzałam sobie „nie oczekuj zbyt wiele”. Nie spodziewałam się, że wygram. I pamiętam, że sporo czasu zajęło mi uwierzenie w to:)

fot. Curvy Kate

fot. Curvy Kate

Co doradziłabyś innym dziewczynom plus size, które marzą o tym, żeby zostać modelką?

Powiedziałabym im, żeby były sobą! I żeby były pewne siebie, bo to naprawdę widać na zewnątrz. Nie ma nic piękniejszego niż kobieta, która dobrze się czuje w swoim ciele.

Zobaczcie same, czyż nie jest piękna?

1 Comment

  1. Izu

    19 marca 2016 at 07:09

    Chciałabym mieć tyle odwagi i pewności siebie. Gratulacje!

You must be logged in to post a comment Login