Ciało

Sobotnia kawa z modelką plus size – Tara Lynn

By  | 

Nasza dzisiejsza bohaterka zaczęła swoją karierę w modelingu… bo była to jedyna praca, którą mogła pogodzić ze studiami. Mówi w trzech językach i … jest profesjonalną śpiewaczką. Ale i ona musiała nauczyć sie miłości do swojego ciała. 

Tara nie zawsze kochała swoje ciało. Jako nastolatka była nieśmiała i zakompleksiona (już wtedy nosiła rozmiar 14/16). Jak sama mówi:

Kiedy jesteś nastolatką wydaje ci się, że twoje życie ułoży się samo jeśli tylko schudniesz. Wtedy będziesz mogła nosić wszystkie te świetne ciuchy i chłopcy zaczną się za tobą oglądać. Z wiekiem jednak zdajesz sobie sprawę, że nie musisz wyglądać tak, jak chcą tego inni, ani myśleć tak jak inni.

Dzisiaj modelka jest szczęśliwą żoną i matką a jej kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. W jednym z wywiadów powiedziała:

Mam nadzieję, że moje zdjęcia pomogą kobietom zaakceptować siebie. Chciałabym, żebyśmy wszystkie uwierzyły w to, że nie ma jednego słusznego wzorca kobiecego ciała. Każda z nas jest inna. Dopóki tego nie zrozumiemy, nie będziemy mogły w pełni cieszyć się życiem.

Zobaczcie zresztą same – to ciało znalazło się na okkładkach najbardziej prestiżowych magazynów o modzie, takich jak Elle czy Vogue. I słusznie, bo jest warte tego, żeby je pokazywać.

fragmenty wywiadów: elle.com

1 Comment

  1. Kinia

    28 grudnia 2015 at 23:49

    Gdzie można tak przepiękne zdjęcia zrobić ??? To jest fantastyczne !!!

You must be logged in to post a comment Login