Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

PANNA MŁODA

Suknie ślubne w rozmiarze plus – Agnes kolekcja 2015 do rozmiaru 48

By  | 

Powoli zaczynamy sezon ślubny i przyszłe panny młode coraz intensywniej rozglądają się za sukniami. Aby ułatwić Wam poszukiwania sprawdzamy, które marki oferują suknie ślubne w rozmiarze plus. Zaczynamy od prezentacji najnowszej kolekcji Agnes. 

Agnes ma oddzielną linię sukien ślubnych plus size i jest to jedna z nielicznych firm, których modelki rzeczywiście mają nieco okrąglejsze kształty. W kolekcji znajdziecie suknie w rozmiarach do 48 jednak producent zapewnia, że szyje również większe modele.

Same suknie są dobrze przemyślane: sporo jest modeli o linii A z podkreśloną talią, ale znajdziecie tu też bardziej tradycyjne suknie typu empire a nawet… bardzo popularne „syrenki”. Przyszłe panny młode mogą wybierać do woli: w ofercie producenta znajdziecie suknie z rękawami lub bez, z głębokim lub płytkim dekoltem, koronkowe i szyfonowe.

Sprawdźcie w  galerii, które modele najbardziej nam się spodobały:

foto: www.suknieagnes.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *