Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

PANNA MŁODA

Suknie ślubne w rozmiarze plus – Emmi Mariage z ofertą do rozmiaru 52

By  | 

Dzisiaj na tapetę bierzemy kolejną markę, która w swojej ofercie ma suknie ślubne w rozmiarze plus – Emmi Mariage. Ogromnym plusem jest to, że są to rzeczywiście suknie plus size – w rozmiarach do 52.

Niestety firma nie zadbała o to, żeby tak piękne suknie prezentowały większe modelki, przez co kolekcja nieco traci na uroku. W końcu są to suknie stworzone do bujnych kształtów. Większość modeli to tradycyjne suknie o linii A: gorsetowa góra i obszerna spódnica. Kolekcja jest raczej tradycyjna i mało urozmaicona. Można za to wybierać w kilku wzorach dekoltu i wykończenia gorsetu.

Suknie można kupić również w sklepie on-line, co w Polsce nadal jest rzadkością. Znajdziecie tam też kolekcję z 2014 roku, która według nas była nieco ciekawsza i bardziej zróżnicowana.

Na stronie można również zobaczyć ceny sukienek, a to znacznie ułatwi wybór tym pannom młodym, które mają ściśle określony budżet.

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, czy Emmi Mariage ma Waszą wymarzoną suknię ślubną. Po kliknięciu w zdjęcie przeniesiecie się na stronę sklepu.

 Kolekcja 2015:

 

Kolekcja 2014:

 

foto: Emmi Mariage

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *