Ciało

Supermodelki plus size, które warto obserwować na Instagramie

By  | 

Od jakiegoś czasu modelki plus size robią furorę w świecie mody. Pojawiają się w kampaniach reklamowych znanych marek (Candice Huffine pozowała do reklamy Zanotti dla CR Fashionbook, magazynu byłej redaktor francuskiego Vogue) oraz zdobią okładki luksusowych magazynów (w tym włoskiego Vogue oraz Elle). Nagle zyskały międzynarodową sławę i stały się gwiazdami. Ale od czego to wszystko się zaczęło?

Najpierw Candice Huffine została zaproszona do kultowego już kalendarza Pirelli, a potem Ashley Graham została gwiazdą magazynu Sports Illustrated. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że obie panie to modelki plus size. Nigdy wcześniej ani w kalendarzu Pirelli ani w Sports Illustrated nie pojawiła się modelka, której wymiary tak bardzo różniłyby się od tych powszechnie przyjętych w modelingu.

Modelki plus size z dnia na dzień stały się ikonami stylu i wzorami do naśladowania dla milionów kobiet plus na całym świecie, które dotąd nie miały swojej reprezentacji na wybiegach i okładkach pism.

Specjalnie dla Was wybrałyśmy 4 supermodelki plus, które warto obserwować na Instagramie. Obejrzyjcie najlepsze zdjęcia Fluvii, Denise, Candice i Ashley (wystarczy, że klikniesz w strzałkę, żeby zmienić slajd).

1. Fluvia Lacerda

źródło: instagram.com/fluvialacerda

2. Denise Bidot

źródło: instagram.com/denisebidot

3. Candice Huffine

źródło: instagram.com/candicehuffine

4. Ashley Graham

źródło: instagram.com/theashleygraham

You must be logged in to post a comment Login