Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

moda

Weź udział w pierwszym badaniu rynku plus size w Polsce!

By  | 

Polski rynek plus size coraz szybciej się rozwija (najwyższa pora!). Do tej pory nikt jednak nie zapytał dziewczyn z plusem, co tak naprawdę myślą o polskim rynku plus size i czego tak NAPRAWDĘ im potrzeba. Aż do dzisiaj! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w pierwszym badaniu rynku plus size w Polsce!

Nasz portal powstał po to, by odpowiadać na potrzeby polskich kobiet plus size. Kiedy zaczynałyśmy pracę nad plusmag.pl chciałyśmy udowodnić, że dziewczyny z plusem mogą żyć zdrowo, nosić świetne ciuchy i cieszyć się życiem.

Dzisiaj jest nas ponad 13 tysięcy.

Ale to dopiero początek!

Teraz przyszła pora, żeby oddać Wam głos.

Dzisiaj możecie powiedzieć nam wprost, co myślicie o rynku plus size w Polsce. Co Wam się podoba, a co chciałybyście zmienić? Jakich ubrań Wam brakuje i gdzie chciałybyście je kupować?

Zapraszamy Was do wyjątkowego na polskim rynku badania. Poświęćcie nam chwilę i podzielcie się z nami Waszymi pomysłami!

Do dzieła!

Jak wziąć udział w ankiecie? To bardzo proste!

Wystarczy kliknąć TUTAJ i odpowiedzieć na pytania:)

P.S. Ankieta jest anonimowa:)

Do dzieła!


 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *