Ciało

Zaglądamy do domu i garderoby Ashley Graham (i dodajemy jej najlepsze cytaty)

By  | 

Jesteście ciekawe, jak żyje i mieszka najbardziej popularna modelka plus size? A może chciałybyście zajrzeć do jej garderoby i na własne oczy zobaczyć, jak się ubiera i gdzie kupuje buty? Tak? No to świetnie, bo dzisiaj zabieramy Was do jej mieszkania na Brooklynie.

Ashley Graham nie trzeba chyba przedstawiać żadnej z nas. Ma słabość do butów Manolo Blahnika, uwielbia torebki Prady a do sukienki od Mary Katrantzou zakłada… trampki.

Zobaczcie, jak mieszka i w co się ubiera topowa modelka plus size. Dokładamy też kilka jej najlepszych cytatów:)

 

Zawsze byłam duża  i już w dzieciństwie musiałam sobie z tym radzić. I nagle, kiedy zostałam modelką zobaczyłam kobiety takie, jak ja: wysokie, z pełnymi udami, wystającymi brzuchami i one wszystkie były tak pewne siebie i piękne, że ja też uwierzyłam, że taka jestem.

 

 

Jako modelka plus size byłam krytykowana non stop. Robili to moi fani, agenci i inne modelki. Ale myślę, że w życiu chodzi o to, jak zamienić negatywną energię w pozytywną. Teraz, po latach widzę, jak bardzo zmieniła się branża, jak bardzo ludzie uwierzyli w to, że nie rozmiar nas definiuje. Że piękno to coś więdzej niż liczba na metce moich ciuchów.

 

 

Ashley_Graham-81

 

Siedem lat temu uregulowałam swoją wagę. Przestałam tyć i chudnąć na przemian. Myślę, że to się stało dopiero wtedy, kiedy zaakceptowałam siebie, i postanowiłam po prostu być szczęśliwa. Nie pozwolę innym dyktować mi, ile mam ważyć i jaki mam nosić rozmiar, żeby moja kariera nabrała tempa.

 

 

Kiedyś agent wziął plik banknotów i zaczął machać mi nimi przed nosem mówiąc: „Jeśli schudniesz z rozmiaru 18 do 14, zarobisz tyle pieniędzy, że nie będziesz wiedziała co z nimi robić”. Szczerze mówiąc, olałam to. Nie będę zmieniać swojego ciała tylko dlatego, że chce tego jakiś klient. Chcę po prostu być szczęśliwa. I wiecie co? Kiedy zaakceptowałam siebie i odpuściłam, to się samo stało. Schudłam do rozmiaru 14/16.

 

Ashley_Graham-44

 

Zaczęłam publikować nagrania ze swoich treningów na Instagramie, no bo wiecie – jestem modelką i jestem plus size. Jak myślicie, jak udaje mi się trzymać te krągłości na swoim miejscu?

 

 

Zawsze lubiłam seksownie się ubierać. Co oczywiście nie znaczy, że wyglądam zdzirowato. Możesz być ubrana w sukienkę z golfem do samej ziemi a i tak być w tym seksowna. Traktuję swoje krągłości tak, jak akcesoria – to one grają pierwsze skrzypce w moich stylizacjach. Zawsze podkreślam talię i dekolt.

 

Ashley_Graham-56 (1)

 

No dobra, muszę to głośno przyznać. I tak, możecie się ze mnie śmiać, ale powiem to głośno: kocham styl kim Kardashian.

 

Ashley_Graham-48

 

źródło zdjęć i cytatów: TheCoveteur.com

You must be logged in to post a comment Login