FELIETONY

Złota zasada: czuj się pewnie w swoim ciele! Kolejna genialna kampania z Ashley Graham.

By  | 

Firma Swimsuit for all znana jest z dbałości o swoje klientki, niezależnie od rozmiaru, który noszą. Po udanej współpracy z topowymi blogerkami plus size (m.in. Gabi Fresh) firma zwróciła sie w kierunku… kobiet wszystkich narodowości, rozmiarów i w każdym wieku. I udowadnia to swoimi (coraz lepszymi) kampaniami. 

Najnowsza kampania: „Złota zasada: czuj sie pewnie w swoim ciele” ma przekonać wszystkie kobiety niezależnie od narodowości, rozmiaru i wieku, że nie powinny bać się bikini. Na zdjęciach widzimy trzy piękne i pewne siebie modelki: 56-letnią Nicolę Griffin,  pochodzącą z Ghany Philomenę Kwao oraz aktywistkę ruchu „body love” Ashley Graham.

Zobaczcie film promujący kolekcję:

Zdjęcia z kampanii znalazły się w dorocznym kultowym wydaniu magazynu Sports Illustarted poświęconemu bikini, który nie dość że dopiero niedawno zaczął na swoich łamach pokazywać kobiety plus size to jeszcze po raz pierwszy opublikował zdjęcie dojrzałej modelki.

 

Nicola Griffin

jest najstarszą kobietą w bikini, którą pokazał magazyn. Mama 21-letnich bliźniaczek przygodę z modelingiem zaczęła zaledwie 3 lata temu, od reklamy firmy produkującej… kosmetyki do włosów. Od tego czasu jest zawodową modelką.

 

Nicola-GriffinSportsIllustrated-SwimSexy__modal-collage-nicola

 

Philomena Kwao

to pochodząca z Ghany modelka z dyplomem z ekonomii. Działa na rzecz praw kobiet w Afryce Wschodniej i jest rzecznikiem organizacji Women for Women International.

 

SFA-SI-3-h724Prezentacja1

 

Ashley Graham

to pierwsza modelka plus size, której zdjęcia znalazły się w magazynie Sports Illustrated. Aktywistka i propagatorka ruchu „body love”, zmienia reguły gry w świecie zdominowanym przez modelki w rozmiarze S.

 

Swim-Sexy-Swimsuits-All-Campaign-Sports-IllustratedSportsIllustrated-SwimSexy__modal-collage-ashley

 

Jak wam się podoba? Chciałybyście więcej takich kampanii?

You must be logged in to post a comment Login