Ciało

Zostań dziewczyną +MAG-a!

By  | 

Chcesz przeżyć świetną przygodę? Chcesz udowodnić, że piękno i pewność siebie nie mają wieku i rozmiaru? Super! Właśnie Ciebie szukamy! Zostań dziewczyną +MAG-a!

Plusmag.pl to portal lifestylowy dla kobiet plus size. Chcemy, żeby było to miejsce, w którym każda z nas znajdzie  inspiracje do tego, by cieszyć się życiem w rozmiarze plus.

Bo prawda jest taka, że niezależnie od rozmiaru, jaki nosisz jesteś po prostu piękna. Właśnie taka, jaka jesteś dzisiaj.

W +MAG-u wierzymy, że wszystko co dobre zaczyna sie od nas samych. Jeśli kochasz siebie to świetnie się ubierasz, więcej się ruszasz i zdrowiej się odżywiasz, ponieważ wiesz, że ZASŁUGUJESZ na to, co dobre. Niezależnie od rozmiaru, jaki nosisz.

Tak, piszemy dla kobiet i o kobietach plus size. Bo plus size nie jest dla nas obelgą. Bo jesteśmy dumne z tego, jakie jesteśmy. Dzisiaj. Teraz.

I chcemy, żeby każda z Was, naszych czytelniczek, czuła sie tak samo. Dlatego nie chcemy modelek na naszych billboardach. Chcemy WAS. Prawdziwych dziewczyn i kobiet. W różnych rozmiarach. O róznych figurach. Chcemy WAS takimi, jakimi jesteście dzisiaj.

karuzela_600x600_tu_moze_byc_twoje_zdjęcie_1.1

Jeśli chcesz coś zmienić, „ZOSTAŃ DZIEWCZYNĄ+MAG-a!”

Terminy akcji:

start 18 listopada godz. 13:00

koniec 26 listopada godz. 23:59

ogłoszenie wyników 30 listopada

Na czym polega akcja?

Wysyłasz do nas odpowiedź na pytanie: „Co czyni mnie piękną?” i dołączasz do niej dwa zdjęcia: sylwetki w przylegającym ubraniu oraz twarzy wraz ze swoimi wymiarami (wzrost, talia, biust, biodra, noszony rozmiar ubrań) i danymi do kontaktu. My wybieramy 3 zgłoszenia, które najbardziej nam sie podobają i informujemy o tym na naszym profilu. A potem… już tylko przyjemności: sesja zdjęciowa w świetnych ciuchach, fryzjer, wizażysta i… piękne zdjęcia jako efekt końcowy.

Przed wzięciem udziału przeczytaj koniecznie nasz regulamin.

Co trzeba zrobić?

  1. Mieć więcej niż 18 lat.
  2. Lubić profil +MAG-a na Facebooku.
  3.  Wysłać nam odpowiedź na pytanie: „Co czyni mnie piękną” i dołączyć do niej dwa zdjęcia w formacie jpg lub png (sylwetka w przylegającym ubraniu oraz twarz bez makijażu).
  4. Zgłoszenia wysyłamy w wiadomości prywatnej na naszym profilu na Facebooku [link] lub mailowo na adres: kontakt@plusmag.pl w tytule wiadomości wpisując: DZIEWCZYNA +MAG-a
  5. Przeczytać regulamin dostępny na naszym profilu na Facebooku [link].
  6. Wyrazić zgodę na wykorzystanie wizerunku, ponieważ zdjęcia powstałe podczas sesji będziemy publikować w internecie.

Nasze dziewczyny podczas sesji ubiorą świetne polskie firmy.

Z dumą przedstawiamy naszych partnerów:

partnerzy logo

You must be logged in to post a comment Login